“Satış, teknik bir süreçtir” ve “Kaliteli, güvenilir hizmet” firmamızın kuruluşundan itibaren üzerinde yükselmeye gayret ettiği ana prensiplerdir. Trend Marin ve marinfirsat.com ailesi bu prensipleri içselleştirmiştir. Ayrıca beraber iş yaptığımız, gerek satış, gerekse servis firmalarının, bu prensipler ile hareket etmesine büyük önem vermekteyiz. Çözüm ortaklarımızı bu konularda cesaretlendirmekte ve eğitim katkısı sağlamaktayız.

Bu kapsamda Trend Marin, ürün montajı, teknik danışmanlık ve satış sonrası hizmet kalitesini arttırmak için, 2019 yılı Ağustos ayı itibarıyla bünyesinde mühendis ve teknisyenler istihdam ederek Trend Teknik bölümünü oluşturmuştur. Sattığı ürünlerin montaj, teknik danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerini İstanbul’da kendi bünyesindeki Trend Teknik ekibiyle vermeye başlayan Trend Marin, bu hizmetleri İstanbul dışında ise çözüm ortakları ile vermeye devam etmektedir.

Montaj ve servis konusundaki tecrübe ve bilgimize ek olarak, montaj ve servisin ürün manuel’ine ve tekne üreticisi firmanın yaptığı benzer uygulamalarla uyumlu olmasına büyük önem veriyoruz. Yaptığımız satışın tamamlanmasını, ürünün tekneye montajının yapılıp, çalışır durumda teslim edilme anı olarak görüyoruz.

Jeneratör, Solar panel,  Alternatör, gibi enerji üreten, Aküler gibi enerji depolayan, Charger, Inverter, Izolatör, kablolar gibi enerjiyi aktaran ve ayrıca Klima, AC ve DC Su yapıcı, Su ısıtıcı, Dizel Isıtıcı, Buzdolabı, Tatlı su, Pis su sistemi ürünleri gibi enerji tüketen parçalardan oluşan, “Tekne Ürün ve Enerji Sisteminizi” en doğru ürün ve metotlarla, önceliklerinize göre beraber planlamaya ve hayata geçirmeye hazırız. Bu konuda kaliteli ürün portföyümüze ek olarak ciddi bir planlama, uygulama tecrübesi ve referansa sahibiz.

Sitede ana sayfada Trend Teknik tarafından yapılan ürün montajlarını gösteren PDF dosyalara ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.