“Satış, teknik bir süreçtir” ve “Kaliteli, güvenilir hizmet” firmamızın kuruluşundan itibaren üzerinde yükselmeye gayret ettiği ana prensiplerdir. Trend Marin ve “marinfirsat.com” ailesi bu prensipleri içselleştirmiştir. Beraber iş yaptığımız, gerek satış, gerekse servis firmalarının da, bu prensipler ile hareket etmesine büyük önem vermekteyiz. Çözüm ortaklarımızı bu konularda cesaretlendirmekte ve eğitim katkısı sağlamaktayız.

Bu nedenle, yaptığımız satışın tamamlanmasını, ürünün tekneye montajının yapılıp, çalışır olarak teslim edilme anı olarak görüyoruz. Trend Marin, bünyesindeki mühendis ve teknik personeline ek olarak değerli çözüm ortakları ile satışını yaptığı tüm marka ve ürünlerin montaj ve servis desteğini vermekte, yedek parça tedariğini yapmaktadır.

Montaj ve servis konusundaki tecrübe ve bilgimize ek olarak, montaj ve servisin ürün manueline ve tekne üreticisi firmanın yaptığı benzer uygulamalarla uyumlu olmasına büyük önem veriyoruz.

Jeneratör, Solar panel, Rüzgar jeneratörü, Alternatör gibi enerji üreten, Akü’ler gibi eneri depolayan, Charger, Inverter, Izolatör, kablolar gibi enerjiyi aktaran ve ayrıca Klima, AC ve DC Su yapıcı, Su ısıtıcı, Dizel Isıtıcı, Buzdolabı, Tatlı su, Pis su sistemi ürünleri gibi enerji tüketen parçalardan oluşan,“Tekne Enerji Sisteminizi” en doğru ürün ve metodlarla, önceliklerinize göre beraber planlamaya ve hayata geçirmeye hazırız. Bu konuda gerek planlama, gerekse uygulama olarak ciddi bir tecrübe ve referansa sahibiz.