• Hizmeti uzaklarda aramayın!

    Hizmeti uzaklarda aramayın!

    Trend Marin'in uzman ve geniş hizmet yelpazesi her türlü ürün ve hizmet ihtiyacınıza cevap vermeye hazır...

Trend Marin’e hoşgeldiniz!

Tekneniz veya aracınıza en uygun ürün ve yedek parça seçimini, tedariğini, montaj ve satış sonrası hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kişiye veya firmaya özel olarak sunmak amacıyla çalışıyoruz. Donanım ve teknik danışmanlık hizmetimizden yararlanarak, yaşam kalitenizi, maliyetinizi minimuma indirerek, arttırabilirsiniz. Ayrıca Trend Marin, yerli üretici veya ithalatçı firmalara, ürünlerinin Marin pazarında pazarlanması ve satış sonrası hizmetleriyle ilgili olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Trend Marin’in kurulduğu günden itibaren bu konuda öne çıkması, güçlü işbirliklerimiz ve elde edilen başarılı sonuçlar, bizi çok mutlu etmektedir. Sektöre ve firmalara sağladığımız bu katma değer bizim için büyük bir önem ve ayrı bir değer taşımaktadır.


SU ISITICI-BOYLER (DİKO MARİNE)


DİKO MARİNE markasının Türkiye Ana Dağıtıcı firmasıyız. 200 litre’ye kadar standart su ısıtıcı (boyler) modellerimiz mevcuttur. Ayrıca her ölçü ve özellikte, isteğe bağlı ürün imalatı yapabilmekteyiz. Özellikle, bir şase üzerinde Hidrofor, genleşme tankı, su ısıtıcı, UV filtre, sirkülasyon pompası gibi tüm ürünleri içeren, sadece su giriş çıkışı ve elektrik bağlantısı yapılması yeterli olan hazır sıcak su sistemlerimiz, üreticiler, servis firmaları ve son kullanıcıların büyük ilgisini görmektedir.ELEKTRİK ÜRÜNLERİ VE MARİN AKÜ (EXIDE-SONNENSCHEIN-ODYSSEY-OUTDO-OPTIMA-BANNER-STERLING POWER-SUNGOLD-DAS ENERGY-FISCHER PANDA )


Akü, Charger, Inverter, Jeneratör, Solar panel, Rüzgar jeneratörü gibi temel elektrik sistemi ürünleri uzmanlık alanımızdır. STERLING POWER elektrik ürünleri firmasının Türkiye temsilcisi, SUNGOLD esnek solar panellerinin İthalatçısı, EXIDE, SONNENSCHEIN, OUTDO, ODYSSEY, BANNER akülerinin Ana dağıtıcısı, DAS ENERGY esnek solar panellerin Marin Ana Dağıtıcı firmasıyız. Fischer Panda jeneratörlerinin ise yetkili satıcısıyız.SU YAPICI (DESSALATOR-SPECTRA)


DESSALATOR ve SPECTRA su yapıcı markalarının Türkiye temsilci firmasıyız.SOĞUTUCULAR-BUZ YAPICI (ENGEL-ULINE-WAECO)


Buzdolabı, derin dondurucu, taşınabilir soğutucular üreten ENGEL markasının Türkiye temsilcisiyiz. WAECO markalı soğutucuların ve U-LINE markalı buz yapıcılarının yetkili satıcısıyız.DİZEL ISITICI-KLİMA (WEBASTO)


WEBASTO dizel ısıtıcıları ve klimalarının Ana dağıtıcısı, MARINEAIR, CRUISEAIR klimaları ve EBERSPACHER markalı Dizel ısıtıcılarının Yetkili satıcısıyız.PİS SU ÜRÜNLERİ (DOMETIC SEALAND)


Vakumlu, Elektrikli, manuel tuvaletler, Koku Yapmaz hortum, Maceratör pompa gibi pis su sistemi ürünleri konusunda DOMETIC SEALAND markasının Yetkili Ana dağıtıcı firmasıyız. Körük, duck bill valve, hortum, taban contası gibi ürünler her zaman stoklarımızda mevcuttur.YANGIN SÖNDÜRME ÜRÜNLERİ (SAFEMARE)


FM-200 ve Novec 1230 yeni söndürücülerinde SAFEMARE markasının Marin Ana Dağıtıcı firmasıyız.ELEKTRİKLİ MOTOR (EPROPULSION)


Kıçtan takma elektrikli motor olarak her gün pazarda daha fazla yer alan EPROPULSION markasının Türkiye Ana Dağıtıcı firmasıyız.