• Hizmeti uzaklarda aramayın!

    Hizmeti uzaklarda aramayın!

    Trend Marin'in uzman ve geniş hizmet yelpazesi her türlü ürün ve hizmet ihtiyacınıza cevap vermeye hazır...

Trend Marin’e hoşgeldiniz!

Tekneniz veya aracınıza en uygun ürün ve yedek parça seçimini, tedariğini, montaj ve satış sonrası hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kişiye veya firmaya özel olarak sunmak amacıyla çalışıyoruz. Donanım ve teknik danışmanlık hizmetimizden yararlanarak, yaşam kalitenizi, maliyetinizi minimuma indirerek, arttırabilirsiniz. Ayrıca Trend Marin, yerli üretici veya ithalatçı firmalaa, ürünlerinin Marin pazarında pazarlanması ve satış sonrası hizmetleriyle ilgili olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Trend Marin’in kurulduğu günden itibaren bu konuda öne çıkması, güçlü işbirliklerimiz ve elde edilen başarılı sonuçlar, bizi çok mutlu etmektedir. Sektöre ve firmalara sağladığımız bu katma değer bizim için büyük bir önem ve ayrı bir değer taşımaktadır.


SU ISITICI-BOYLER (DİKO MARİNE)


Su ısıtıcısı ve sıcak su sistemi ürünleri konusunda DİKO MARİNE markasının Ana Dağıtıcısıyız. 200 litre’ye kadar standart ürünlerimiz mevcut olup, her ölçü ve özellikte ürün imalatı yapabilmekteyiz. Özellikle, bir şase üzerinde montajlı, sadece su giriş çıkış bağlantısı yapılması yeterli olan, hazır su sistemlerimiz, gerek üreteciler, gerekse son kullanıcıların büyük ilgisini görmektedir.ELEKTRİK SİSTEMİ ÜRÜNLERİ VE MARİN AKÜ (EXIDE-STERLING POWER-FISCHER PANDA )


Akü, Charger, Inverter, Jeneratör, Solar panel, Rüzgar jeneratörü gibi temel elektrik sistemi ürünleri envanterimizde mevcuttur. Tüm bu ürünlerin seçimi, montajı ve kullanımı konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. STERLING POWER firmasının Türkiye temsilcisi, EXIDE akülerinin ise Yetkili Ana Marin Satış noktasıyız.SU YAPICI (DESSALATOR-AQUATEQ)


DESSALATOR markalı su yapıcılarının Türkiye temsilcisi ve AQUATEQ markasının Yetkili satıcısıyız.SOĞUTUCULAR-BUZ YAPICI (ENGEL-ULINE-WAECO)


Buzdolabı, derin dondurucu, taşınabilir soğutucular üreten ENGEL markasının Türkiye temsilcisiyiz. WAECO markasının ise yetkili satıcısıyız. Ayrıca U-LINE markalı buz yapıcılarının yetkili satıcısıyız.DİZEL ISITICI-KLİMA (WEBASTO-EBERSPACHER)


WEBASTO ve EBERSPACHER markalı Dizel ısıtıcıların Yetkili satıcısıyız. Klima olarak ise WEBASTO, MARINEAIR ve CRUISEAIR markalarının yetkili satıcısıyız.PİS SU ÜRÜNLERİ (DOMETIC SEALAND)


Vakumlu, Elektrikli, manuel tuvaletler, Koku Yapmaz hortum, Maceratör pompa gibi pis su sistemi ürünleri konusunda DOMETIC SEALAND markasının Yetkili satıcısıyız. Körük, duck bill valve, hortum, taban contası gibi yedek parçalar her zaman stoklarımızda mevcuttur.YANGIN SÖNDÜRME ÜRÜNLERİ (SAFE)


FM-200 ve Novec 1230 yeni söndürücülerinde SAFE markasının Marin Ana Dağıtıcı firmasıyız.ELEKTRİKLİ MOTOR (EPROPULSION)


Kıçtan takma elektrikli motor olarak her gün pazarda daha fazla yer alan EPROPULSION markasının Türkiye Ana Dağıtıcı firmasıyız.