Ana Sayfa

.

Trend Marin, marin(tekne) ve karavan pazarları için yerli üreticilerle işbirliği, ürün ithalatı ve teknik partnerlerle işbirliği içerisinde satış, montaj ve satış sonrası hizmetlerini yapan, esnek ve teknik bir firmadır. Trend Marin ayrıca tüm bu süreç için, firmalara ve çalışma ortaklarına danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Aynı işi yapıyor gibi gözüken, farklı fiyattaki onlarca ürün ve hizmet sağlayıcı firma arasında aklınızın karıştığını biliyoruz. Esas olarak, doğru teknik bilgiye, ürünün size ne sağladığını tam olarak öğrenmeye, açıklığa ve güvene ihtiyaç duyduğunuzun farkındayız. Zamanınızın ve vereceğiniz paranın değerini biliyoruz. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürünleri veya hizmetleri size, “Güvenilir ve Kaliteli” hizmet veren, tek bir noktadan sağlamak istiyoruz. Alternatifler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulmak ve onu size izah etmek bizim işimiz. Satış ve teknik ekibimiz, tekne veya aracınız için ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti, alternatifler arasından “önceliklerinize” göre belirler ve size teklif eder. Onayınız sonrasında ise, ürünlerin manuallerine uygun olarak montaj yapılmasını sağlar. İhtiyacınız olan her an ise yanınızda olarak gerekli satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirir.


Sayın misafirlerimiz markalarımızın ürün resimlerini, bilgilerini ve fiyatları içeren dosyalara “Temsilcilikler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.